Recenzja programu AVG

Mając ponad 200 milionów aktywnych użytkowników, AVG jest jedną z największych firm w branży antywirusowej. Firma AVG, założona w 1991 roku w Czechach, jest obecnie warta prawie miliard dolarów, a jej rozwiązania antywirusowe należą do najlepszych na rynku. AVG dysponuje arsenałem 24 różnych produktów, spośród których wszystkie są wyspecjalizowane w określonym typie ochrony na określonym typie urządzeń. Jednym z 24 produktów jest HideMyAss! VPN, który znakomicie łączy się z ochroną komputera/bezpieczeństwem w Internecie. Zdobywając co roku wiele nagród Virus Bulletin 100 (bardzo ceniona nagroda w świecie produktów antywirusowych), produkty antywirusowe firmy AVG słyną z tego, że skutecznie usuwają złośliwe oprogramowanie i dysponują licznymi funkcjami, lecz czy są najlepsze na dzisiejszym rynku?

AVG

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android

Niezawodność i bezpieczeństwo

Ponieważ AVG jest tak uznanym produktem, nie powinien dziwić fakt, że oprogramowanie tej firmy jest niezwykle niezawodne, dokładne i łatwe w obsłudze. Możesz przeczytać tysiące referencji od użytkowników online wyjaśniających, jak proste jest nawigowanie po oprogramowaniu i zarządzanie nim; wystarczy skonfigurować i regularnie skanować, a następnie pozwolić mu działać i odpowiednio postępować z wynikami. Korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak LinkScanner i Family Safety, jest wystarczająco proste na bardzo podstawowym poziomie, ale jeśli chcesz zagłębić się w zaawansowane ustawienia, możesz oczekiwać konfiguracji na najwyższym poziomie. Naukę oprogramowania znacznie ułatwia pomocne wsparcie za pośrednictwem czatu.

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Blokuje witryny Phishingowe
Blokuje witryny Phishingowe

Blokuje fałszywe witryny (spoof) służące do kradzieży Twoich danych osobowych, zwykle po kliknięciu fałszywej wiadomości e-mail.

Ochrona w Czasie Rzeczywistym
Ochrona w Czasie Rzeczywistym

Ochrona w czasie rzeczywistym działa w tle i nieustannie monitoruje system, blokując złośliwe oprogramowanie, zanim przedostanie się ono na Twój dysk twardy.

Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
Usuwa Oprogramowanie Reklamowe

Adware to złośliwe oprogramowanie, które automatycznie wyświetla lub pobiera materiały reklamowe, takie jak banery lub wyskakujące okienka.

Funkcje

Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN

Przeglądaj treści online anonimowo i bezpiecznie. Zaszyfruj swoje połączenie z Internetem, aby uniemożliwić hakerom przechwytywanie danych.

Zaplanowane Skanowanie
Zaplanowane Skanowanie

Ustaw własny harmonogram skanowania antywirusowego systemu, w tym to, które lokalizacje przeskanować.

Zapora Sieciowa
Zapora Sieciowa

Zdalne zarządzanie zaporą sieciową systemu Windows lub wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami zapór sieciowych.

Program Optymalizujący Działanie Systemu
Program Optymalizujący Działanie Systemu

Zawiera narzędzia pomagające zwiększyć szybkość i optymalizować działanie komputera.

Wsparcie i obsługa klienta

Wsparcie to obszar, w którym AVG w żaden sposób nie pozostaje w tyle za konkurencją. Oprócz znakomitego wsparcia za pośrednictwem czatu i telefonu AVG idzie z duchem czasu i oferuje swoim bieżącym oraz potencjalnym klientom wsparcie poprzez Facebooka i Twittera. AVG ma też społeczność użytkowników, do której dostęp można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej. Możesz sformułować własne pytanie i przesłać je do społeczności lub przeszukać poprzednie pytania i odpowiedzi. To naprawdę kompletny system wsparcia - w żadnym momencie nie odnieśliśmy wrażenia, że zostaliśmy pozostawieni samym sobie.

Wsparcie Telefoniczne
Wsparcie Telefoniczne

Całodobowe wsparcie telefoniczne w zakresie pytań dotyczących rozliczeń i kwestii technicznych.

39,99 $

Visit Site

Funkcje

 • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
 • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
 • Ochrona Sieciowa
 • Blokuje witryny Phishingowe
 • Ochrona w Czasie Rzeczywistym
 • Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
 • Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
 • Zaplanowane Skanowanie
 • Zapora Sieciowa
 • Program Optymalizujący Działanie Systemu
 • Wsparcie Telefoniczne
 • Kompatybilny z Windows
 • Kompatybilny z Apple Mac
 • Kompatybilny z Android

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.