Recenzja programu Bitdefender

Na przestrzeni kilku ostatnich lat Bitdefender był jednym z najbardziej cenionych produktów antywirusowych, i nie bez powodu. Będący stosunkowo nowym graczem w porównaniu z innymi firmami z branży antywirusowej Bitdefender szybko ugruntował swoją pozycję jako jedna z wiodących marek z ponad pół miliardem instalacji/aktywnych użytkowników. Oferta obejmuje 17 produktów, z których część jest przeznaczona do użytku osobistego (ten typ produktu jest przedmiotem tego omówienia). BitDefender umożliwia ochronę komputerów PC, Mac i urządzeń z systemem Android. Stale osiągając lepsze wyniki niż średnia w branży, produkty antywirusowe Bitdefender stały się jedną z najbardziej szanowanych marek w branży. Ale jak prezentują się one w 2016 roku? Czy wciąż są jednym z najlepszych rozwiązań?

Bitdefender

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android

Niezawodność i bezpieczeństwo

Można znaleźć wiele przykładów organizacji i raportów chwalących BitDefender za niezawodność i wydajność ich produktów, dodatkowo wspieranych przez ich imponującą kolekcję nagród za zdolność oprogramowania do wychwytywania złośliwego oprogramowania oraz ignorowania nieszkodliwego oprogramowania. BitDefender jest niezawodny, a także bardzo prosty w obsłudze. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i łatwy do zrozumienia; w ciągu kilku sekund wiesz, jaki jest Twój aktualny poziom ochrony i które funkcje są włączone/wyłączone. Można również natychmiast rozpocząć skanowanie. Jedynym problematycznym aspektem jest dostępność 3 różnych typów skanowania, jednak wystarczy zapoznać się nieco z produktem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Blokuje witryny Phishingowe
Blokuje witryny Phishingowe

Blokuje fałszywe witryny (spoof) służące do kradzieży Twoich danych osobowych, zwykle po kliknięciu fałszywej wiadomości e-mail.

Ochrona w Czasie Rzeczywistym
Ochrona w Czasie Rzeczywistym

Ochrona w czasie rzeczywistym działa w tle i nieustannie monitoruje system, blokując złośliwe oprogramowanie, zanim przedostanie się ono na Twój dysk twardy.

Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
Usuwa Oprogramowanie Reklamowe

Adware to złośliwe oprogramowanie, które automatycznie wyświetla lub pobiera materiały reklamowe, takie jak banery lub wyskakujące okienka.

Funkcje

Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN

Przeglądaj treści online anonimowo i bezpiecznie. Zaszyfruj swoje połączenie z Internetem, aby uniemożliwić hakerom przechwytywanie danych.

Zaplanowane Skanowanie
Zaplanowane Skanowanie

Ustaw własny harmonogram skanowania antywirusowego systemu, w tym to, które lokalizacje przeskanować.

Zapora Sieciowa
Zapora Sieciowa

Zdalne zarządzanie zaporą sieciową systemu Windows lub wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami zapór sieciowych.

Program Optymalizujący Działanie Systemu
Program Optymalizujący Działanie Systemu

Zawiera narzędzia pomagające zwiększyć szybkość i optymalizować działanie komputera.

Wsparcie i obsługa klienta

Bitdefender oferuje kilka świetnych sposobów wsparcia, z których możesz korzystać w razie trudności. Są one łatwo dostępne i zapewniają wysokiej jakości wsparcie, niezależnie od tego, czy wybierzesz pocztę elektroniczną, wsparcie społeczności, czat czy telefon. Niestety nie wszystko było proste we wsparciu Bitdefender. Gdy próbowaliśmy skorzystać ze wsparcia za pośrednictwem czatu, żaden z przedstawicieli nie był dostępny; zasugerowano nam zamiast tego wysłanie e-maila! W przypadku, gdy istotny element programu został oznaczony jako złośliwe oprogramowanie, potrzebujemy odpowiedzi szybciej niż w ciągu 2 dni. W ciągu 20 minut czterokrotnie próbowaliśmy kontaktu ze wsparciem za pośrednictwem czatu Bitdefender, lecz wciąż nadaremno! Nasze doświadczenie ze wsparciem poprzez czat może nie być reprezentatywne, lecz z pewnością utraciliśmy zaufanie w zdolność firmy do udzielenia klientom pomocy.

Wsparcie Telefoniczne
Wsparcie Telefoniczne

Całodobowe wsparcie telefoniczne w zakresie pytań dotyczących rozliczeń i kwestii technicznych.

49,99 $

Visit Site

Funkcje

 • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
 • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
 • Ochrona Sieciowa
 • Blokuje witryny Phishingowe
 • Ochrona w Czasie Rzeczywistym
 • Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
 • Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
 • Zaplanowane Skanowanie
 • Zapora Sieciowa
 • Program Optymalizujący Działanie Systemu
 • Wsparcie Telefoniczne
 • Kompatybilny z Windows
 • Kompatybilny z Apple Mac
 • Kompatybilny z Android

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.