Recenzja programu BullGuard

Założona w 2001 roku firma BullGuard szczyci się długą i obfitującą w sukcesy historią w branży oprogramowania antywirusowego i antyphishingowego, zdobywając duży udział w rynku w swojej 15-letniej działalności. BullGuard posiada imponującą gamę produktów, oferując znacznie więcej niż program antywirusowy z dołączonym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych w komputerach PC i urządzeniach mobilnych oraz pakiet „Internet Security” - kompleksowe rozwiązanie do zabezpieczania Internetu. Jeśli chodzi o nagrody i wyróżnienia, BullGuard wypada dość dobrze, awansując na 10. miejsce wśród najlepszych instytucji w ciągu 5 lat, w okresie od 2007 do 2012 roku. Również w tym okresie oprogramowanie BullGuard wykazuje problemy na przestarzałych komputerach z systemem Windows, klasyfikując każdy wykonywalny program jako „zainfekowany”, sygnalizując je alarmem obecności konia trojańskiego i przenosząc je do kwarantanny.

BullGuard

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android

Niezawodność i bezpieczeństwo

BullGuard oferuje wysokiej jakości rozwiązania antywirusowe, dzięki czemu można oczekiwać, że będą niezawodne i łatwe w obsłudze. W teście TopTenReviews stwierdzono, że BullGuard wychwycił 100% złośliwego oprogramowania na komputerze PC i uzyskał dobry wynik w kategorii „Łatwość skanowania” (92%). Nasze testy wykazały, że interfejs użytkownika jest prosty i działa zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto firma zbiera świetne recenzje na TrustPilot, umacniając swoje stanowisko znakomitą obsługą klienta i łatwością obsługi. Polecam BullGuard każdemu, kto szuka bardzo okrojonego, a zarazem mocnego programu antywirusowego ze znakomitym wsparciem, który jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze.

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Blokuje witryny Phishingowe
Blokuje witryny Phishingowe

Blokuje fałszywe witryny (spoof) służące do kradzieży Twoich danych osobowych, zwykle po kliknięciu fałszywej wiadomości e-mail.

Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
Usuwa Oprogramowanie Reklamowe

Adware to złośliwe oprogramowanie, które automatycznie wyświetla lub pobiera materiały reklamowe, takie jak banery lub wyskakujące okienka.

Funkcje

Zaplanowane Skanowanie
Zaplanowane Skanowanie

Ustaw własny harmonogram skanowania antywirusowego systemu, w tym to, które lokalizacje przeskanować.

Zapora Sieciowa
Zapora Sieciowa

Zdalne zarządzanie zaporą sieciową systemu Windows lub wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami zapór sieciowych.

Ochrona Tożsamości
Ochrona Tożsamości

Ochrona tożsamości Ochrona tożsamości od Experian zintegrowana w celu ochrony Twojej tożsamości w trybie offline.

Wsparcie i obsługa klienta

W kwestii wsparcia i obsługi klienta, BullGuard jest nie do pobicia. Możesz porozmawiać online z ekspertem w dziedzinie programów antywirusowych o dowolnej porze (6 języków). To, co naprawdę wywarło na nas wrażenie, to szybkość działu wsparcia; zostaliśmy obsłużeni w zaledwie minutę w południe w ciągu tygodnia (to zwykle godzina szczytu dla zespołów wsparcia ds. oprogramowania do ochrony komputerów PC). Oprócz funkcji czatu można również wysłać e-mail, jeżeli nie masz czasu, aby rozwiązać problem w danym momencie, lub jeśli zapytanie jest bardziej skomplikowane. Jeśli wolisz szukać odpowiedzi samodzielnie lub chcesz dowiedzieć się więcej o produktach antywirusowych, do dyspozycji masz najczęściej zadawane pytania i przewodniki po produktach, które przeprowadzą Cię przez wszystkie aspekty konfiguracji i zarządzania produktami antywirusowymi BullGuard. Niestety, brakuje wsparcia telefonicznego.

Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo

Customer service includes live chat for a quick respsonse to any issues.

27,98 $

Visit Site

Funkcje

 • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
 • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
 • Ochrona Sieciowa
 • Blokuje witryny Phishingowe
 • Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
 • Zaplanowane Skanowanie
 • Zapora Sieciowa
 • Ochrona Tożsamości
 • Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
 • Kompatybilny z Windows
 • Kompatybilny z Apple Mac
 • Kompatybilny z Android

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.