Recenzja programu Kaspersky

Założona w 1997 roku i obsługująca 200 krajów i terytoriów firma Kaspersky jest prawdopodobnie czarnym koniem na rynku programów antywirusowych. Choć ma 400 milionów użytkowników, nie jest najbardziej znaną firmą produkującą rozwiązania do bezpieczeństwa konsumentów (trzecia co do wielkości na świecie). Pamiętajmy, że AVG ma około 200 milionów aktywnych użytkowników i jest prawdopodobnie najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie! Podobnie jak AVG, Kaspersky posiada szeroką gamę produktów, od oprogramowania po zarządzanie całkowitym bezpieczeństwem i oprogramowanie do zarządzania hasłami, i jest prawdopodobnie najlepiej zaprojektowanym oprogramowaniem na rynku, z niesamowitym interfejsem użytkownika i dokładnymi algorytmami wykrywania wirusów. W 2014 roku firma otrzymała nagrodę „AVTest Best Performance Award” za minimalny wpływ na wydajność systemu we wszystkich testach rozwiązań dla użytkowników domowych, co świadczy o jej dbałości o wydajność urządzeń klienta; to oczywiście wspaniała wiadomość dla tych, którzy obawiają się oprogramowania zużywającego zbyt dużo pamięci lub mocy obliczeniowej.

Kaspersky

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android
Kompatybilny z iPad/iPod

Niezawodność i bezpieczeństwo

Wykrywalność programu Kaspersky należy do najwyższych spośród wszystkich programów zabezpieczających. Choć wydaje się, że to dobra cecha, niektóre raporty wskazują, że oprogramowanie jest „zbyt bezpieczne” i dlatego ma szkodliwy wpływ na wydajność maszyn. Niemniej jednak, manipulując nieco ustawieniami, można sprawić, że oprogramowanie będzie działać bardzo dobrze i na pewno można polegać na jego skuteczności wychwytywania szkodliwych plików do pobrania. Pod względem projektowania samego oprogramowania interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, dlatego jeśli chodzi o manipulowanie, nie powinno być problemów z nawigacją po jego zapleczu.

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Ochrona w Czasie Rzeczywistym
Ochrona w Czasie Rzeczywistym

Ochrona w czasie rzeczywistym działa w tle i nieustannie monitoruje system, blokując złośliwe oprogramowanie, zanim przedostanie się ono na Twój dysk twardy.

Funkcje

Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN

Przeglądaj treści online anonimowo i bezpiecznie. Zaszyfruj swoje połączenie z Internetem, aby uniemożliwić hakerom przechwytywanie danych.

Menedżer Haseł
Menedżer Haseł

Z łatwością zarządzaj wszystkimi hasłami i przechowuj je w jednym miejscu.

Program Optymalizujący Działanie Systemu
Program Optymalizujący Działanie Systemu

Zawiera narzędzia pomagające zwiększyć szybkość i optymalizować działanie komputera.

Wsparcie i obsługa klienta

Bez względu na to, jaki produkt zabezpieczający kupujesz, otrzymasz takie samo całodobowe wsparcie sprzedaży online, techniczne, za pośrednictwem czatu na żywo, poczty elektronicznej i bazy wiedzy; ponadto produkty są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy za wszystkie zakupy.

Wsparcie Telefoniczne
Wsparcie Telefoniczne

Całodobowe wsparcie telefoniczne w zakresie pytań dotyczących rozliczeń i kwestii technicznych.

Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo

Customer service includes live chat for a quick respsonse to any issues.

59,99 $

Visit Site

Funkcje

 • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
 • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
 • Ochrona Sieciowa
 • Ochrona w Czasie Rzeczywistym
 • Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
 • Menedżer Haseł
 • Program Optymalizujący Działanie Systemu
 • Wsparcie Telefoniczne
 • Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
 • Kompatybilny z Windows
 • Kompatybilny z Apple Mac
 • Kompatybilny z Android
 • Kompatybilny z iPad/iPod

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.