Recenzja programu MalwareBytes

Malwarebytes, jak można się domyślić po jego nazwie, jest narzędziem, które koncentruje się na usuwaniu złośliwego oprogramowania. Różni się to od innych firm, które oceniamy, ponieważ nie jest to pełny pakiet antywirusowy, a więc brakuje w nim niektórych funkcji, które zwykle można uzyskać z pakietu, takiego jak Total AV lub McAfee. Czy potrzebujesz jednak pełnego pakietu?

MalwareBytes

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android

Niezawodność i bezpieczeństwo

Malwarebytes jest zdecydowanie jednym z najwyżej ocenianych narzędzi antywirusowych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to narzędzie antywirusowe, ale zajmuje się również oprogramowaniem szpiegującym, reklamowym, trojanami - do wyboru, do koloru! Ten prosty program nie posiada wielu funkcji, które mogłyby bardziej przeszkadzać niż pomagać, co czyni go wysoce niezawodnym!

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
Usuwa Oprogramowanie Reklamowe

Adware to złośliwe oprogramowanie, które automatycznie wyświetla lub pobiera materiały reklamowe, takie jak banery lub wyskakujące okienka.

Funkcje

Zaplanowane Skanowanie
Zaplanowane Skanowanie

Ustaw własny harmonogram skanowania antywirusowego systemu, w tym to, które lokalizacje przeskanować.

Wsparcie i obsługa klienta

Szczerze mówiąc, wsparcie jest dość ograniczone, jeśli chodzi o możliwości rozmowy z kimkolwiek, ale dostępne jest wsparcie w postaci najczęściej zadawanych pytań, przewodników i filmów, a także wsparcie w postaci możliwości wysłania e-maila/zgłoszenia. Oprogramowanie jest bardzo proste, dlatego mamy nadzieję, że użytkownik końcowy nie napotka wielu problemów.

39,99 $

Visit Site

Funkcje

  • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
  • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
  • Ochrona Sieciowa
  • Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
  • Zaplanowane Skanowanie
  • Kompatybilny z Windows
  • Kompatybilny z Apple Mac
  • Kompatybilny z Android

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.