Recenzja programu McAfee

Będący jedną z wiodących marek na rynku oprogramowania antywirusowego od czasu jego powstania, McAfee Antivirus (jego nazwa pochodzi od firmy założonej przez znanego twórcę produktu, Johna McAfee'ego, który odszedł z firmy w 1994 roku), szybko rozwinął się pod koniec lat 90., zyskując status najwydajniejszego programu antywirusowego na rynku. Będąc obecnie własnością Intel Security Group (która nabyła przedsiębiorstwo w 2010 r. za 7,68 mld USD), McAfee jest nadal potęgą na rynku dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu w tworzeniu produktów do ochrony komputerów PC. Firma dysponuje obecnie arsenałem 30 produktów. McAfee ma wiele do zaoferowania w świecie cyberbezpieczeństwa, od ochrony telefonu komórkowego po zabezpieczenie dużych baz serwerowych organizacji, lecz co oprogramowanie tej marki może zrobić dla Ciebie w dziedzinie ochrony komputera i czy warto je wypróbować?

McAfee

Kompatybilność

Kompatybilny z Windows
Kompatybilny z Apple Mac
Kompatybilny z Android
Kompatybilny z iPad/iPod

Niezawodność i bezpieczeństwo

Jak wspomniano w części poświęconej funkcjom, program antywirusowy McAfee jest na ogół bardzo niezawodny i w najnowszym teście przewyższa standardy przemysłowe. Według testów użytkowania, tak samo jest w przypadku użyteczności produktu... Bez fałszywego wykrywania autentycznego oprogramowania jako złośliwego oprogramowania, McAfee wypada znacznie lepiej od średniej branżowej (5 spośród możliwych 1 328 235). Zapewnia to znakomite wrażenia użytkownika i brak błędnego oznaczenia nieszkodliwego oprogramowania, które jest nader częste w produktach antywirusowych. W przeciwieństwie do pozostałych programów antywirusowych o bogatych funkcjach, interfejs użytkownika jest tutaj bardzo prosty.

Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
Usuwa Złośliwe Oprogramowanie

Wykrywa i usuwa z komputera złośliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, oprogramowanie reklamowe lub szpiegujące.

Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)

Oprogramowanie szpiegujące potajemnie monitoruje to, co robisz na komputerze. Jego celem jest zazwyczaj przechwytywanie haseł, danych bankowych i danych kart kredytowych.

Ochrona Sieciowa
Ochrona Sieciowa

Wykrywa, które strony internetowe są bezpieczne i godne zaufania. Blokuje złośliwe oprogramowanie na stronach internetowych i w plikach do pobrania.

Ochrona w Czasie Rzeczywistym
Ochrona w Czasie Rzeczywistym

Ochrona w czasie rzeczywistym działa w tle i nieustannie monitoruje system, blokując złośliwe oprogramowanie, zanim przedostanie się ono na Twój dysk twardy.

Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
Usuwa Oprogramowanie Reklamowe

Adware to złośliwe oprogramowanie, które automatycznie wyświetla lub pobiera materiały reklamowe, takie jak banery lub wyskakujące okienka.

Funkcje

Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN

Przeglądaj treści online anonimowo i bezpiecznie. Zaszyfruj swoje połączenie z Internetem, aby uniemożliwić hakerom przechwytywanie danych.

Zaplanowane Skanowanie
Zaplanowane Skanowanie

Ustaw własny harmonogram skanowania antywirusowego systemu, w tym to, które lokalizacje przeskanować.

Zapora Sieciowa
Zapora Sieciowa

Zdalne zarządzanie zaporą sieciową systemu Windows lub wbudowanymi zaawansowanymi narzędziami zapór sieciowych.

Program Optymalizujący Działanie Systemu
Program Optymalizujący Działanie Systemu

Zawiera narzędzia pomagające zwiększyć szybkość i optymalizować działanie komputera.

Wsparcie i obsługa klienta

Jeśli potrzebujesz wsparcia, które jest stosunkowo łatwe do uzyskania, możesz wybrać wsparcie za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu, każde z nich jest dostępne przez całą dobę. W okresie szczytu wystarczyły tylko 2 minuty, aby połączyć się z przedstawicielem firmy McAfee za pośrednictwem czatu, dzięki czemu możemy zagwarantować ich dostępność. Kanały wsparcia firmy są nie tylko dobre w zakresie pomocy z produktem; są one również doskonałym sposobem na odświeżenie językoznawstwa, ponieważ oferują wsparcie telefoniczne w 10 różnych krajach i 5 różnych językach, a także wsparcie za pośrednictwem czatu w ponad 20 językach.

Wsparcie Telefoniczne
Wsparcie Telefoniczne

Całodobowe wsparcie telefoniczne w zakresie pytań dotyczących rozliczeń i kwestii technicznych.

Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo

Customer service includes live chat for a quick respsonse to any issues.

44,99 $

Visit Site

Funkcje

 • Usuwa Złośliwe Oprogramowanie
 • Usuwa Oprogramowanie Szpiegujące (spyware)
 • Ochrona Sieciowa
 • Ochrona w Czasie Rzeczywistym
 • Usuwa Oprogramowanie Reklamowe
 • Bezpieczeństwo Sieci Internet za Pośrednictwem Połączenia VPN
 • Zaplanowane Skanowanie
 • Zapora Sieciowa
 • Program Optymalizujący Działanie Systemu
 • Wsparcie Telefoniczne
 • Wsparcie za Pośrednictwem Czatu na Zywo
 • Kompatybilny z Windows
 • Kompatybilny z Apple Mac
 • Kompatybilny z Android
 • Kompatybilny z iPad/iPod

5 najlepszych programów antywirusowych

#1
TotalAV
#2
PC Protect
#3
McAfee
#4
Norton
#5
BullGuard
Total AV
Najlepszy Darmowy Antywirus 2018

CenaDARMOWY


Oświadczenie o ujawnianych informacjach

Treści, wyniki, oceny, trendy i opinie wyrażane na tej stronie pozostają w wyłącznej gestii serwisu 10najlepszychantywirus.com. Informacje te służą wyłącznie celom badawczym i informacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować aktualność i dokładność wszystkich informacji, lecz nie możemy tego zagwarantować z powodu stale zmieniającego się rynku branży antywirusowej. Aby informacje te były wolne od opłat, 10najlepszychantywirus.com otrzymuje od niektórych firm wynagrodzenie pieniężne za prezentowanie ich produktów. Poziom otrzymywanego wynagrodzenia ma wpływ na lokalizację i kolejność, w jakiej firmy są prezentowane.